Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křesťanský klub MISPA

pozn. pokud chcete vidět (nebo si zopakovat)  některý z minulých dílů promítání, je možno přijít o 1/2 hodiny nebo  o hodinu dříve.  

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 ryba-kopie.jpg
Křesťanský klub MISPA se snaží odpovědět lidem - věřícím i hledajícím - na jejich potřebu získání informací a diskuse na téma náboženství, církve, duchovna a víry.  Nabízí vhodné podmínky k vytvoření vlastního, ale fakty podloženého názoru, případně svobodného postoje k Bohu, víře a církvím a přitom nikoho k ničemu nezavazuje.
 
Křesťanský klub je blíže nedefinované volné společenství lidí, kteří by rádi hlouběji pronikli do duchovních či faktických otázek víry a přitom se nemuseli bát, že se na ně bude někdo "divně koukat" nebo že se svou účastí k něčemu zavazují. Žádná otázka není tabu a přijít může každý, kdo má důvod. Vstup je zdarma (případným příspěvkům do kasičky se ale samozřejmě meze nekladou ;-) 
 
Společenství v současné době zahrnuje většinu osob zejména v mladém až středním věku, výjimkou nejsou ani děti.  K tomu, abyste přišli, nepotřebujete nic, jen vejít do dveří a když se Vám u nás bude líbit, zase se kdykoliv vrátit.